top of page

התקנון של שיר

כמה כללים חבריים שיעזרו לנו ליהנות ביחד

תיאום אירוע המתרחש במרחבי "שדה":
*למי שמשכירים את החללים/את שירותי המדיה כמו שידור חי-
כדי לשריין את התאריך עבור הפעילות שלכם (שלא ניתן את התאריך לאף אחד אחר),
יש לשלם מראש על השירות במחיר ידוע מראש.
בדרך זו אתם מבטיחים שהתאריך נשמר עבורכם ולנו זה מהווה דמי רצינות מצדכם לקיום האירוע.
כל עוד לא שילמתם- האירוע מבחינתנו עוד לא תואם ולכן התאריך פנוי ללקוחות אחרים. 
*במקרה של מחיר אירוע העולה על 1000 ש"ח, ניתן לשלם על האירוע מראש בתשלומים כאשר התשלום הראשון הוא לפחות 300 ש"ח.

מהרגע שהאירוע תואם ושולם, אנחנו מתחילים לעבוד בשבילכם- מכניסים את האירוע לסיסטם השיווקי שלנו, מכניסים אתכם ללוח האירועים החודשי שמודפס באופן מושקע ומפורסם ציבורית, עושים המון פעולות לקראת הכנה ותיאום של כל מה שתצטרכו מאיתנו ביום האירוע, במקרה הצורך גם מתאמים אתכם שעות של חזרות וטסטים- לכן נדרשים מכם תשלום מראש/ מקדמה שמבטיחים לנו שלכל הפחות אתם רציניים ומחויבים לגבי קיום האירוע אצלנו.

מדיניות ביטולים לאירועים שתואמו, שולמו מראש ושוריינו ביומן שדה

*אם הלקוח/ה מבטלים עד שבוע לפני האירוע- המקדמה מוחזרת+ אם התשלום שולם מראש אז מה ששולם.

*אם הלקוח/ה מבטלים במהלך השבוע שלפני האירוע-  אין החזר של המקדמה.


*על ביטול ביום האירוע (ביטול ברגע האחרון) אין כל החזר.

* במקרי כוח עליון (אסון טבע, מצב בריאותי או בטחוני המחייב הישארות בבתים, כל מצב שגורם לכך שלא ניתן לקיים שום אירוע בשדה), יינתן זיכוי למימוש השירות לאירוע במועד אחר.

*במקרה של כוח עליון שעדיין מאפשר לשדה וללקוחות לקיים את האירוע באמצעות שידור חי באינטרנט- חלופה זו תיבחן ותהווה אופציה לגיטימית לקיום האירוע ואי בטלותו.

*במקרה של הגבלות על כמות הקהל שמשפיעות על קיומו של האירוע- תתקיים שיחה בינינו לבחון את האפשרויות טרם ביטול האירוע.

*עליכם לעדכן אם האירוע קורה בוודאות או לא עד שבוע לפני האירוע. מועד העדכון בפועל נקבע לפי אישור קבלת העדכון מצדנו.

*יש מי שמתייעצים אתנו לפני סגירת האירוע, ורוצים הכוונה. נשמח לעזור לכם להבין איך מפרסמים את האירוע והכל-
אבל בתנאי ששילמתם על האירוע מראש או על מחיר פגישת ייעוץ אישית חד פעמית.

 
*באחריות מי ששוכרים מאיתנו את המקום, לכל שירות שהוא, לוודא שהם ואורחיהם מקפידים על השארת המקום נקי ומסודר כפי שקיבלו אותו וכן על שמירת הציוד והרכוש של המקום תקינים ובמקומם. ככל שייגרם נזק/ייגנב ציוד מהמקום בעקבות האירוע עלות התיקון/השבת הגניבה תהיה באחריות השוכרים.

-ביטול העסקה במקרה של מתן שירותי מדיה/ פגישות ייעוץ: 
-ניתן לבטל עד שבוע לפני מועד תחילת העבודה על הפרויקט- החזר כספי מלא של התשלום שנמסר או של המקדמה. לחלופין ניתן לבטל לפי חוק הגנת הצרכן- תוך 14 ימים מיום עשיית ההסכם ועד 14 ימים, שאינם ימי מנוחה לפני מועד תחילת השירות.

-לאחר תחילת העבודה על הפרויקט- כולל פגישות ייעוץ, יינתן החזר רק על השווי של השירות שטרם נמסר ללקוח- כל שירות שכבר בוצע ישולם עליו לשדה במלואו. זאת משום שאנחנו משלמים לצוות שלנו ולספקים שעוזרים לנו לתת לך את השירות הכי מוצלח שאפשר ומתחייבים מולם לתשלום על עבודתם.


הרשמה לקורסים בהפקת שדה ושיתופי פעולה
*התעניינות בקורס אינה נחשבת להרשמה לקורס- לכן אינה מחייבת לאף אחד מהצדדים.
*שיריון מקומך בקורס כפוף לתשלום דמי רצינות לפני הקורס (הסכום נקבע בהתאם לעלות הקורס- כל קורס והמחיר שלו).
*במידה והקורס אינו נפתח- סכום דמי הרצינות יושב אליכם במלואו. עד שבועיים לפני תחילת הקורס- אם התחרטת דמי הרצינות יושבו אליך.
*במידה והקורס נפתח אך התחרטת אחרי שבועיים לפני תחילתו- סכום דמי הרצינות יישאר אצלנו.
*ההרשמה לקורס כולו כפופה לתשלום מראש לכל המפגשים, ניתן לחלק זאת לתשלומים בהתאם לעלות הקורס.
*אם לאחר המפגש הראשון התחרטת מכל סיבה שהיא- הסכום ששולם בפועל עבור הקורס השלם יושב לך מינוס דמי הרצינות ושווי המפגש הראשון. (במקרה של תשלום בחלוקה לתשלומים העסקה המקורית תבוטל במלואה ותקוזז ממנה עלות דמי הרצינות ושווי המפגש הראשון).
*לאחר המפגש הראשון- אין החזר של שווי עלות הקורס.
*במקרה של אי אפשרות לקיים את הקורס מסיבה של כוח עליון/ סגר שלא מאפשר הגעה/ תוכן שלא ניתן להעביר בשידור חי, יתואמו מועדים חדשים לקיום הקורס. אם במועדים אלה לא יתאפשר לך להשתתף, יוחזר לך שווי המפגש שלא
התקיים.


האתר עומד בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים.

 

תקנון אתר שיר אלוני / שדה

הגדרות

א. שיר אלוני- מוזיקאית יוצרת, בעלת האתר ומנהלת "שדה" (להלן: "שיר אלוני").
ב. האתר של שיר אלוני כמוזיקאית- www.shiralony.com והאתר של שדה- www.sadevenue.com (להלן: "האתר").
ג. לקוח/ה- לצורך
תקנון זה, כל מי שנכנסו לאתר (לא כולל  הסניפים של "שדה" או כל מקום אחר בו שיר אלוני נכחה) (להלן: "הלקוח/ה").
ד. שדה- עסק של שיר אלוני בו היא מארחת פעילויות הקשורות ותומכות ביוצרים ויצירה מכל התחומים בסניפי שדה המפורטים באתר, שבהם פועלים גם חנות אינטרנטית דרך האתר, רדיו אינטרנטי, ניוזלטר ועוד. (להלן: "שדה").
ה. צוות שדה- כל מי שעובדים עם שיר אלוני בניהול המקום הפיזי של שדה ומסייעים לה. (להלן: "צוות שדה").
ו. יצירה- לוגו, סימנים מסחריים, מוצרים פיזיים או דיגיטליים, אירועים, הקלטות, תמונות, טקסטים וכל דבר שהוא קניין רוחני. (להלן: "יצירה").

ז. אפליקציות צד ג'- יישומים המאפשרים תשלום דרך אתר או דרך כל מכשיר נייד, באמצעות הכנסת פרטי כרטיס אשראי (להלן: "אפליקציות צד ג'").
 

הגבלת גיל

כעיקרון אין הגבלת גיל למוצרי שיר אלוני מוזיקה והפקות או שדה, אך שיקול דעת ההורים בנוגע להשתתפות קטינים בפעילויות או הגעה להופעות חיות אצלנו מומלץ. 

קניין רוחני
1. כל היצירות המפורסמות באתר, הינם בבעלותה של שיר אלוני בלבד ופרי יצירתה. לוגו "שדה" הוא סימן המסחר בבעלותה של שיר אלוני ופרי יצירתו של אלכס מורוזוב. זאת למעט זכויות היצרים השייכות לצוות שדה העובד עם שיר במקום או זכויות היוצרים של האמנים המתארחים אצלנו בשידורים- הזכויות הן לפי היצירות בהן האמנים או הצוות לקחו חלק ביצירתן.
2. כל הזכויות באתר שמורות לשיר אלוני ואין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, כל חלק שהוא מהיצירות של שיר אלוני המופיעות באתר זה. כמו כן, אין לעשות שימוש מסחרי כלשהו בתכני האתר, כהגדרתם לעיל, בכולם או בחלקים מהם, אלא אך ורק לאחר קבלת רשות מפורשת בכתב משיר אלוני.
3. כל זאת למעט יצירות שבאופן מפורש ניתן עליהן קרדיט באתר ליוצר/ת אחר/ת , במסגרת פרסום אירועים וכן יצירות שישולבו בעתיד במדיה השונות בבעלות שיר אלוני. במקרים אלה כל הזכויות שמורות ליוצר/ת שניתן לו/לה הקרדיט על היצירה.

4. לגבי היצירות המצוינות בסעיף 3, אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, כל חלק שהוא מהיצירות ללא אישור בכתב מהיוצר/ת לו/לה ניתן הקרדיט על היצירה.

השכרת שדה לפי שעה
-השכרת שדה לפי שעה כפופה לתשלום מראש של מקדמה בסכום מוסכם מראש. מקדמה זו מבטיחה שהתאריך והשעות שנקבעו נשמרים עבור הלקוח/ה.
-אין שמירת תאריכים טנטטיבית. רק מה ששולמה עליו מקדמה מראש, נשמר עבור הלקוחות, אחרת התאריך והשעות פנויים עדיין להשכרה.
-פרסום האירוע מותנה בתשלום המקדמה מראש.

רכישה באתר

1. האחריות לכל מוצר הניתן לרכישה באתר, כולל על האחריות על משלוח היצירה או המוצר ככל שיש צורך בזמן סביר ובמצב תקין היא על שיר אלוני.

1. א. האחריות על משלוח או המוצר שנוצר על ידי צד ג'/ יוצרים אחרים היא על אותם צד ג' או יוצרים אחרים מקבלי התשלום.
1.ב. שיר אלוני וצוות שדה מתחייבים לתאם מוצרים הכפופים לתיאום בלוח זמנים כגון הופעות/ שירותי מדיה/ אירועים בשדה/ השכרת חללים בהקדם האפשרי מרגע רכישת המוצר באתר או בטלפון.
2. יצירה או מוצר הניתנים לרכישה באתר נמכרת בהסכמתו/הסכמתה של היוצר/ת בכתב בלבד, לאחר מילוי הסכם בנושא.
3. ככל שמוצר או יצירה של יוצר/ת נרכשו דרך מנגנון הרכישה של האתר, באחריות שיר אלוני וצוות שדה ליידע את היוצר/ת בדבר הרכישה ולהעביר את סכום הרכישה ליוצר/ת בזמן סביר מיום הרכישה.
3. האחריות על המוצר של היוצר/ת אל הלקוח/ה שרכשה את היצירה באתר, היא על היוצר/ת. היוצר/ת אחראי/ת ליצור קשר עם הלקוח/ה לסגירת פרטים. כמו כן האחריות על המוצר ותקינותו היא של היוצר/ת בלבד.
4. אין שיר אלוני אחראית על כל יצירה, רכישה או מידע של יוצר/ת אחרת המתבצעים דרך אתרי צד ג' או דרך קישורים לאתרים פרטיים של היוצר/ת.
5. אפשרויות תשלום: ניתן לשלם על המוצרים, היצירות, השירותים והאירועים המפורסמים באתר, באמצעות סליקת אשראי מאובטחת באתר דרך אתר פייפאל, במזומן, בצ'קים, בהעברה בנקאית או דרך אפקליציות תשלום כגון פייבוקס, ביט, משולם, גוגל פיי, אפל פיי.
6. אם חלילה קורה תקלה טכנית בתהליך התשלום שהתבצע דרך האתר או דרך אפליקציות צד ג', שיר אלוני והיוצרים אינם אחראים לטיפול בנושא אלא חברת WIX המארחת את האתר מבחינה טכנית, חברת Paypal המאפשרת את סליקת האשראי ו/או כל חברת אפליקציה צד ג' שדרכה התבצע התשלום.
7. ככל שמתרחשת תקלה בתהליך התשלום בין חברות האשראי לאפליקציות השונות המאפשרות תשלום לשיר אלוני או ליוצרים, אין שיר אלוני או היוצרים אחראים לטיפול בתקלה. על הלקוח/ה ליצור קשר עם חברת האשראי שלו/שלה ו/או מול חברת האפליקציה דרכה התבצעה הרכישה.


מדיניות ביטולים
1. במידה והלקוח/ה יבקש/תבקש להחזיר מוצר פיזי/דיגיטלי, מסיבה של אי התאמה או פגם במוצר, בלא שנעשה בו כל שימוש, לא ייגבו דמי ביטול וניתן יהיה לעשות זאת בתיאום טלפוני או במייל.
2. ביטול של מוצר התלוי בתיאום לוח הזמנים, כגון השכרת חלל בשדה/ הופעה/ ייעוץ אישי/ שירותי מדיה של שיר אלוני-
ניתן לבטל בהחזר של המקדמה עד שבוע לפני האירוע ולאחר מכן תגבה המקדמה שסוכמה מראש. חובה לעדכן עד שבוע לפני האירוע אם הוא מתרחש בוודאות.

 

גילוי נאות בנוגע למסירת מידע אישי דרך האתר- מדיניות פרטיות
1. שיר אלוני, צוות שדה וכל יוצר/ת שמוכרים דרך האתר, מתחייבים שלא לעשות כל שימוש אסור במידע האישי שנמסר לנו דרך טפסי ההרשמה למיניהם. דהיינו- מסירה, מכירה לצד ג' ו/או שליחת מיילים בנושאים שאינם קשורים לשדה, או לענייני היצירה של שיר אלוני.

2. לאחר ההרשמה בטופס המיועד להרשמה למיוזלטר ולאחר ביצוע פעולת רכישה באתר, הלקוח/ה מאשר/ת ששיר אלוני, צוות שדה והיוצרים המוכרים דרך האתר ישתמשו במידע האישי שנמסר לטובת תקשורת עם הלקוח/ה לשליחת הניוזלטר ו/או ליצירת קשר בנוגע לרכישה שהתבצעה באתר ו/או ליצירת קשר בנוגע להתעניינות הלקוח/ה ביצירה או מוצר שפורסמו באתר. למטרה זו בלבד יהיה שימוש בפרטים שנמסרו באמצעות טפסי ההרשמה למיניהם.

בכל שאלה, טענה, מענה ותהייה נוספת אשמח לעמוד לשירותכם!
מייל sade.venue@gmail.com
טלפון 054-4873248

bottom of page