top of page

תעודת זהות: שיר אלוני

תשובות שעניתי עליהן במסגרת תהליך ליווי עסקי ליוצרים של הילה בן דוד. תשובות שיכולות לתת לכם הצצה מעניינת למה שקורה לי מתחת למכסה המנוע. | מאת: שיר אלוני | 24.10.21
צילום: אלכס מורוזוב

1. מי אני:

שיר אלוני, בת 37, מוזיקאית ויוצרת רב תחומית והמייסדת של שדה - מקום מפגש יצירתי Sade Venue

2. מה בדיוק אני עושה? מיליון דברים שהכותרת הראשית שלהם היא יצירה. הענפים שיש: מוזיקה מקורית, אירוח בשדה, פגישות ייעוץ ושירותי מדיה.

3. לאן אני מכוונת? אני מכוונת להיות מאושרת ומסופקת ממה שאני עושה, להצליח להתפרנס מזה ולהגיע לחזון הגבוה של ריפוי דרך יצירה.

4. למה אתם עושים את מה שאתם עושים/ רוצים לעשות כעת?

כל החיים שלי אני נהנית מלעטוף את עצמי ביצירה ובמוזיקה, נהנית מזה שאני יכולה להגשים את מגוון הכשרונות שלי ולהעניק מהם ללקוחות שמגיעים אליי, בדרכים שופעות ומגוונות. אני מרגישה שיצירה היא הטעם העמוק לחיים שלי, אני רוצה להשאיר אחריי טוב לעולם והטוב הכי טוב זו גם היצירה שלי כמוזיקאית וגם היצירה שלי של מי שעוזרת ליוצרים אחרים לצאת לדרך ולאנשים רבים להחלים דרך היצירה.

5. הישרדות בלבד? או שליחות אמיתית?

אם זה היה בשביל ההישרדות הייתי הולכת לתחום הרבה יותר בטוח ומתגמל, כי אין ספק שבעסק שלי יש לי המון השקעה כלכלית, עשרות אלפי שקלים של השקעה במוצרים שלי, שאני לא יכולה להיות בטוחה אם יחזרו אליי או לא דרך לקוחות שמבינים מה אני נותנת להם ומודים על זה, אני עושה את הכל מתוך מחשבה אוהבת שאני נהנית לעשות את זה, נהנית ליצור את התכנים, את הבמות ליוצרים, אוהבת את הקהילה שלי. אוהבת את המקום הזה והוא המאסטרפיס הכי גדול שעשיתי בימי חיי עד כה.

6. לאיזה חזון או רצון עמוק זה מתחבר לכם?

אני רוצה ליצור עולם שבו המשפט "מיצירה לא עושים כסף" לא קיים יותר. אני רוצה ליצור עולם שבו זה ברור שמשלמים ליוצרים מה שמגיע להם בדיוק כמו שברור שמשלמים על לחם במכולת. אני רוצה ליצור עולם שבו יוצרים הולכים אחרי התשוקה שלהם בדיוק באותה רמת בטחון מקצועי שמישהו הולך ללמוד רפואה. שיהיו להם כל הכלים והיכולת להצליח. להיות האדם והמקום שתומכים בהם בדרך הזו.

זה המקום העמוק שלי שעונה לאבא שלי, יועץ המס, שאמר לי את המשפט הזה "מיצירה לא עושים כסף" ואני רוצה להוכיח לו שהעולם יכול להיות אחרת. והוא אכן כבר עכשיו אחרת.

7. מה זה ייתן לאחרים?

את הזכות לחלום. הזכות לחיות חיים של הגשמה מלאה ולא של פשרות כואבות ותחושת תסכול ופספוס. הזכות לזרוח את הכשרונות שאלוהים נתן להם. הזכות ליהנות מהחיים, ללמוד ולהתפתח בדרכם.

8. מה הכי מעורר בכם תשוקה?

הרגע הזה, בזמן הופעה, כשאני מרגישה מחוברת למשהו עליון ממני, מרגישה כמו כלי קיבול ושאני לא אני יותר אלא מעין תחנת ממסר לטוב אלוהי. השחרור המוחלט.

9. היכן אתם ממוקמים ביחס לסיסטם שהוצג אתמול בהרצאה של הילה- על המקומות מהם נובעות הפעולות העסקיות שלכם?

אני מבינה כמה הרבה מהפעילות שלי היא שכלית מדי, לא מספיק מחוברת לרגשות שלי, אבל מהיום אני רוצה להתאמן ולהיות הרבה יותר מחוברת, להרשות לעצמי להרגיש לעומק גם מול הקהל שלי, לא לפחד מזה.

10. מה ברור עכשיו יותר? מה ברור פחות?

ברור לי שהשמחה היא הדרך למגנט קהל, אבל האתגר האמיתי הוא להצליח להתגבר על המון כאב של שנים רבות ולהצליח לשמוח באותנטיות וטבעיות.

11. מה התפרק ועכשיו מחפש את התשובה שלכם?

התפרק לי הרובוט שהפעיל אותי עד עכשיו. 12. מה ההחלטה שיש לך ל-90 הימים הקרובים? מרגיש לי שההחלטה הכי חשובה שעולה לי מהתהליך הזה ומעוד דברים שקרו לי בסופ"ש הזה, היא להתחבר מחדש לשמחה עמוקה ואמיתית, דרך זה שארפא את המקומות הכואבים בנשמה שלי. כי במודע או שלא במודע, ברור שהמקומות האלה מפעילים אותי ואז זה משפיע על התכנים שאני יוצרת.


4 צפיות0 תגובות
bottom of page