top of page

הערכים של שדה* מרחב נעים, בטוח וסבלני ליוצרים בתחילת דרכם

לקחנו על עצמנו ליצור מרחב שמאפשר ליוצרים בתחילת דרכם מקום לצמוח בו- כמו זרעים, שזקוקים לאדמה נעימה ורכה שתקבל אותם אליה כדי שיוכלו להתפתח ולהיות פוריים. כמו בצמיחה טבעית, כך גם יוצרים ויצירה זקוקים לסבלנות, לזמן, ללא הגבלות. כאשר מרחבים ובמות אחרים נוטים להעדיף יוצרים בשלים שכבר מגיעים מוכנים יותר אליהם, אנחנו כאן גם בשביל מי שעושים את צעדיהם הרכים הראשונים, מאפשרים להם לטעות, להתנסות, לקבל משוב, בעדינות, ללא שיפוטיות, ללא אפליה, עם לב רחב ואוהב. כמו אם המובילה את פרי בטנה לצעדים הראשונים, אנחנו שם ללוות, לתמוך ולרכך את המכות הכואבות של הנפילות הצפויות אך ההכרחיות להתפתחות, לנכש את מה שחוסם ומפריע, להשקות ולהרוות בידע והעשרה.*חיבור עולמות שונים- של תוכן, אנשים ויצירה

בהשראת הפקטורי של אנדי וורהול, חלמנו והגשמנו מקום שבו יוצרים מתחומים שונים יכולים להיפגש וליצור ביחד כקהילה. להכיר, ליצור שיתופי פעולה ולחבר אמנותית בין ז'אנרים וכלים יצירתיים מגוונים לכדי יצירת ערבובים חדשים ומעוררי השראה. מסיבה זו אנחנו מחברים בין אמנים מז'אנרים שונים בהפקות שלנו, מארחים הרצאות ממגוון תחומי העשרה וידע, יוצרים תוכן שמשלב מוזיקה, וידיאו, עיצוב ואמנויות במה מגוונות. ככל שהאירועים מאפשרים את הגיוון הזה, ככה אנחנו מאמינים שההעשרה והדישון שהיוצרים בקהילה שלנו מקבלים, עשירים וחזקים יותר.


*העצמה מקצועית ליוצרים המטרה שלנו היא להיות מקום תומך ליוצרים בתחילת דרכם, להתוות להם את הדרך לצמיחה ולטיפוס כלפי מעלה כמו הצמחים המטפסים שבמסדרון שלנו- אנחנו קושרים את החבלים והחוטים של חיבורי הקהילה, הידע והבמה, כדי שכל יוצר ויוצרת שמגיעים אלינו יוכלו לאט ובקצב שלהם להתפתח ולשלוח ענפים אל המקומות הבאים שלהם בעולם היצירה. אנחנו כאן לעזור להם לנווט בתעשייה שיכולה להיות מפחידה ומבלבלת לעתים, עמוסת משימות, אל הדרך האישית והייחודית של כל אחד ואחת, דרך שהיא פרי הנשמה של היוצר בשילוב עם הדרך והמתנות שיש לאורכה. אנחנו כאן, בעדינות ורגישות, מכוונים אותם מתי שהם צריכים אותנו במהלך הקריירה ובמיוחד בתחילת הדרך.


*וואן סטופ שופ- ריבוי כשרונות יצירתיים ומקצועיים הגשמנו את החלום שהיה לנו במשך שנים ארוכות, שיהיה מקום בעולם שאליו אפשר להגיע ולקבל המון כלים נחוצים לפיתוח הקריירה שלנו כיוצרים ובמיוחד מוזיקאים. זאת, מתוך הכשרונות וארגז הכלים שצברנו במהלך חיינו וגם מתוך שלל הכשרונות שאנחנו מארחים אצלנו בקהילת שדה. כשרונות שמתחברים ביחד ומשתפים פעולה ליצירה מגוונת ועשירה. אנחנו מעודדים יוצרים שרוצים לעבוד ולהיות חלק מהצוות שלנו, להצטרף ולהעניק מהכישורים שלהם לקהילה ולהתפרנס מזה בכבוד. התהליך התומך שלנו מכיל בתוכו את מגוון הכישורים שלנו שעוזרים ליוצרים לבנות את עצמם בעולם המוזיקה, לפתוח את הדלתות ולהיות אמיצים בדרך שלהם. כמו בג'אמים שלנו, בסוף כל הכלים מתחברים ליצירה טבעית ומקורית, חדשה ומרעננת.


*כנות, אותנטיות, טבעיות

אנחנו מאמינים שחלק משמעותי מהיכולת שלנו להתפתח כיוצרים ולהתחבר באופן העמוק ביותר לקהל שלנו, היא על ידי המוכנות והאומץ להיות כנים, חשופים וטבעיים, לכן אנחנו בעצמנו מדברים בפתיחות על האתגרים האישיים והיצירתיים שלנו בכל דרך, חושפים בכנות את הלבטים וההתמודדויות, את רגעי השבר, רגעי ההחלמה ורגעי השמחה. הכל חלק טבעי מהחיים, יצירה תרבותית בהכרח עוברת גם דרך המוכנות להרוס את הקברים הישנים שבנינו מעלינו, להשתחרר מהם ולצאת אל האור, כמו הצמח שפורץ מבין מרצפות המדרכת, אל השמש. כל זה, מתוך החזון והמטרה שהיצירה והתרבות בארץ יפרחו עם מגוון רחב של קולות אלטרנטיביים, שהקהל יעריך ויתגמל תרבות ואמנות שנעשית באיכות גבוהה, שחיי היצירה יהיו למשאת נפש קרייריסטית לא פחות מכל שליחות אחרת.


49 צפיות0 תגובות

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page