top of page

איך מעודדים הגעה אמיתית של לקוחות לסדנה?

מה יבטיח שיגיעו כל מי שנרשמו לסדנה שלכם? אם אי פעם התלבטתם בשאלה הזו, מוזמנים לקרוא את המאמר ולהיעזר ברעיונות המוצעים כאן.-הלקוחות משריינים מקום כשהם רוצים רצון אמיתי, רצון עז לתת מענה לצורך שלהם. -הם לא באים לעבוד עלינו או משהו כשהם אומרים שיגיעו ובסוף לא באים. -הלקוח מתלהב ומדמיין את עצמו אחרי הפתרון, איך יהיה אחרי פתרון הבעיה. -התלהבות מהיעד שאנחנו מדמיינים שיקרה אם נגיע. -רצון+התלהבות= מוטיבציה ראשונית= החלטה וביצוע כמו הרשמה. בעלי העסקים טועים כשהם לוקחים ברצינות לקוח שאומר שהוא מגיע- זה לא אומר שזה סופי. זה לא מספיק. רצון והתלהבות זו רק תנועה ראשונה. -זה משהו שאנחנו מאוד צריכים ולכן מפנטזים את הפתרון בלי מה שזה ידרוש ממני. -כשמכניסים התחייבות חיצונית- כרטיס, קביעה ביומן, אישור במייל- זו פעולה יותר מחייבת. אבל גם שלב ההתחייבות אינו סופי! תשלום מראש זו דרגת התחייבות הרבה יותר גבוהה. שיותר גורם להגעה. אבל גם כסף מראש לא מונע ביטולים או הודעות ברגע אחרון או בקשות להחזר ברגע האחרון. גם במקרה הכי קיצוני, הוא לא בזבז המון כסף, אז לא נורא הלכו 70 ש"ח… מחויבות זו התחייבות מבפנים, חוזה עם עצמי להגיע. רצון אמיתי להיות מחויבת לא רק בהתחייבות חיצונית אלא פנימית. לא מתוך חשש מהשלכות. אני מאוד רוצה לעמוד בזה לא משנה מה קורה לי, לא משנה מה הקשיים שלי. אנחנו רוצים לבנות אצל הלקוחות שלנו את המחויבות! אחרי הרצון וההתלהבות, אחרי ההתחייבות-> ליצור את המחויבות באופן יזום. אנחנו רוצים ליצור את השילוב, גם התחייבות וגם מחויבות.


ליצור לקוחות בשלים לשירות שלנו.


כמה מילים על ההתחייבות: גביית תשלום מראש עוזרת מאוד, לעשות אקט כספי. באירוע חינמי- להירשם בטופס לא סתמי, משהו עם רשמיות. סגירת מועד ביומן- אני שולחת לך זימון ביומן, שלח לי אישור במייל שזה קורה. תזכורות יצירתיות- חלק מהנוהל שלי. לא רק יום לפני. מטרת התזכורות היא להזכיר ללקוחות בצורה מדודה את ההתחייבות שלהם. לבחור מחדש, לומר לעצמם, נכון, אני מגיעה. תזכורות מנוסחות באופן קבוע, לא מתחנפת, לא מתנצלת: הודעה מסודרת, נא לאשר. אישור, תזכורות, בזמן הסגירה להזכיר את מדיניות הביטולים. במייל, בחשבונית… בכל דבר. התזכורות יוצרות כבוד ורצינות. הרצינות שלי משקפת שאני מסודרת ורצינית ולכן זה מושך לקוחות רציניים. התזכורות מציבות את הלקוחות מול ההחלטות שלהם.

כל צורות ההתחייבות והתזכורות שצריך לאשר, מייצרות חלק מהמחויבות. בניית המחויבות גם רגש והתלהבות, גם ערך, גם שכל. לשווק ללקוח שנרשם/הזמין שוב ושוב את הבחירה שהוא עשה. לא רק להזכיר! לשווק!

כדי שהוא ירצה שוב לקנות את הבחירה שבחר בהתלהבות ובהתחייבות.

טיפים:

-אישורי הגעה- מורידים חשק והתלהבות. איך עושים את התזכורות יותר מעניינות, עם ערך, יותר מחובר למה שיצר את ההתלהבות הראשונית? משהו שמזכיר את למה הוא רצה את זה מלכתחילה. משהו מלהיב שקשור לערך עבור הלקוח, יצירתי, מחובר.


-לא להפסיק לשווק למי שכבר קנה! להמשיך להלהיב אותם, להזכיר להם- אני יודעת שכבר נרשמתם אבל אני רוצה שתהיו שותפים לכל מה שקורה. הם כל פעם מחדש את הבחירה שלכם. הערך של המוצר הולך וגדל ככל שהעדכון הולך ונעשה מעניין יותר. לשווק להם את הבחירה שלהם, הם בחרו נכון, הם קנו בזמן במחיר מוזל, הם הרוויחו, הם מקבלים יותר… -זום אין על כל מה שיהיה בסדנה: להכיר את המרצה, טיפ מעמיק מתוך החומר, הייליטים של מה מצפה להם עם הערך שלשמו הם מגיעים, ראיון עם המרצה, תכירו את המרצה בוידיאו, אפשר לבקש שישאלו מראש שאלות שאפשר לשאול את המרצה- אני אבחר שלוש שאלות ורק הן יקבלו תשובה אישית. אינטראקציית ערך.

חוכמת ההמונים- איפשור לקהל להיות חלק מהיצירה של האירוע, להיות מרכיב.

משימות מקדימות שעוזרות להבין את התוכן, חוברת עם שאלות שצריכים להכין לקראת הסדנה. כבר פעילות הכנה רלוונטית לסדנה. מגיעים יותר מוכנים, יש יותר התלהבות.


לשלב על האקטים של המחויבות עם האקטים של המחויבות- תזכורת שהיא אקט של התחייבות עם תוכן מהעולם המחויבות כמו חוברת שאלות מראש, או שאלות שאפשר לשאול, או עדויות של לקוחות.

-קובץ PDF יפה, הדברים שנעבוד עליהם, זה מה שנעשה, סיפורי לקוחות שהיו ומה הם קיבלו. מה המטרות שלהם? איך הם רואים את עצמם בעתיד האידיאלי?... לייצר אצלם שוב את ההתלהבות.

-לשתף את הלקוחות בכל הפיתוחים שיש שהם ייהנו מהם (יש מקרר!), הערך שיהיה להם שוב, הלקוחות שנהנים אצלי, להכניס להם לראש כמה כיף כאן…

-לקוחות מכורים- לבקש מלקוחות שהצליחו להיגמל לצלם סרטונים לא מקצועיים איך נגמלו ואיך הם מרגישים עכשיו. לקוחות שאומרים שהיו להם חששות מהגמילה- אבל זה אפשרי ואני מברך על הרגע שלא ביטלתי.

לא לוותר, זה אפשרי.

-"אני לא היחיד, לא קורה רק לי, גם אני יכול". זו חברה שבאמת מבינה אותי.

-אני מכירה את הלבטים של הלקוחות שלי ואני עונה עליהם.

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page